Де, коли та які адмінпослуги можна отримати у ЦНАП

5 вересня 2016 253
Уряд дещо переглянув порядок функціонування центрів надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП), які, зокрема, утворюються при виконавчому органі міської міста обласного, районного значення, селищної, сільської ради.

У ЦНАП за рішенням органу, що його утворив, також може здійснюватися прийняття звітів, декларацій та скарг, надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних із наданням адмінпослуг, укладення договорів і угод представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на відповідному ринку послуг, які мають соціальне значення для населення (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо).

У приміщенні, де розміщується ЦНАП, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо). При цьому не є супутніми послугами надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адмінпослуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адмінпослуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.

Утім кожен ЦНАП має бути облаштований у місцях прийому суб’єктів звернень інформаційними стендами зі зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адмінпослуги без сторонньої допомоги.

Час прийому суб’єктів звернень складає:

• не менш як 6 днів на тиждень та 7 год. на день — у ЦНАП при виконкомах міськрад міст, що є обласними центрами, а також при Київській та Севастопольській міських, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністраціях;

• не менш як 5 днів на тиждень та 7 год. на день — в інших ЦНАП.

У територіальних підрозділах ЦНАП та у віддалених робочих місцях адміністраторів час прийому суб’єктів звернень визначає орган, що утворив ЦНАП.

При цьому прийом суб’єктів звернень у ЦНАП здійснюється без перерви на обід та не менш як один день на тиждень до 20:00.

Постанова КМУ від 31.08.2016 № 565Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль