Коли «неприбутківці» звітують за новою формою

2 вересня 2016 752
Із 2 серпня 2016 року почав діяти наказ Мінфіну від 17.06.2016 № 553, яким затверджена нова форма звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Неприбуткові організації, які відповідають вимогам підпункту 133.4.1 Податкового кодексу України, подають звіт за базовий звітний (податковий) рік протягом 60 календарних днів після закінчення року. Тож вони мають подати звіт за 2016 рік за новою формою у період з 1 січня до 1 березня 2017 року.

Неприбуткові організації, що протягом звітного року порушили вимоги неприбутковості, подають до контролюючого органу звіт за період із початку року по останній день місяця, в якому сталося порушення, протягом 20 календарних днів після закінчення місяця. У звіті розраховуються зобов’язання з податку на прибуток за ставкою 18% виходячи із суми нецільового використання коштів.

Також неприбуткові організації, які припустилися помилок, із серпня 2016 року можуть подавати уточнюючий звіт за новою формою, за допомогою якого можна самостійно виправити помилки минулих звітних періодів.

Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль