Термін надання дозволу на зміни в митній декларації

31 серпня 2016 124
Протягом якого терміну орган доходів і зборів повинен надати дозвіл чи вмотивовану відмову на звернення декларанта або уповноваженої ним особи щодо внесення змін або відкликання митної декларації?

Дозвіл органу доходів і зборів на зміну або відкликання митної декларації, митне оформлення якої не завершено, надається посадовою особою органу доходів і зборів, яка здійснює оформлення цієї митної декларації, в усній формі у найкоротший термін після отримання відповідної заяви.

Через оформлення аркушу коригування дозвіл надається у строк, що не перевищує 10 робочих днів з дня реєстрації заяви декларанта (уповноваженої особи) у цьому органі.

У разі відмови у наданні дозволу на внесення змін до митної декларації або її відкликання орган доходів і зборів зобов’язаний невідкладно письмово або в електронному вигляді повідомити декларанта про причини і підстави такої відмови.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 209.08Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль