Спрощено документообіг у сфері реєстрації прав на нерухомість

29 серпня 2016 574
Уряд виклав у новій редакції Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений його постановою від 25.12.2015 № 1127.

У результаті скорочено перелік документів, що подає заявник для держреєстрації речових прав на нерухоме майно. Позаяк віднині при реєстрації речових прав на нерухомість немає потреби подавати документи, що перебувають у володінні державних органів.

Так, відомості про документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, держреєстратор отримуватиме в режимі реального часу безпосередньо з Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Також визначено перелік заяв для держреєстрації речових прав на нерухоме майно, які можна подавати в електронній формі (зокрема, таке право надано забудовникам).

Крім цього, уточнено інформацію про документи, що необхідні під час проведення держреєстрації новоствореного об’єкта нерухомого майна, об’єкта, утвореного в результаті поділу, виділу частки, об’єднання нерухомого майна, а також під час реєстрації права власності на підставі рішення суду та реєстрації права власності за інвесторами — фізичними, юридичними особами. 

Постанова КМУ від 23.08.2016 № 553 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль