Важлива інформація для неприбуткових організацій

26 серпня 2016 1378
Податківці нагадали, що неприбуткові організації, які не приведуть установчі документи у відповідність до вимог податкового законодавства, з 1 січня 2017 року будуть вилучені із Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр).

Однією з чотирьох умов, визначених підпунктом 133.4.1 Податкового кодексу України (ПК), які одночасно мають бути виконані для набуття статусу неприбуткової організації, є факт внесення такого підприємства контролюючим органом до Реєстру.

На вимогу Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, затвердженого постановою КМУ від 13.07.2016 № 440, наразі органи ДФС надсилають неприбутковим організаціям письмові запити про підтвердження статусу, відповідь на які повинна надійти протягом місяця.

Якщо неприбуткова установа підтвердить відповідність установчих документів вимогам ПК, вона включається до нового Реєстру. Якщо ні — її посадові особи отримають повідомлення про невідповідність установчих документів, а отже, будуть зобов’язані це зробити.

Інакше неприбуткові організації з 1 січня 2017 року будуть вилучені з Реєстру неприбуткових організацій і втратять пільговий статус.  

Тож посадові оособи неприбуткових організацій мають оперативно надати відповідь на запит ДФС — реєстраційну заяву за формою 1-РН та завірені копії установчих документів

За інформацією Територіальних органів ДФС у Черкаській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль