Для ФОП не встановлено квоти для працевлаштування

25 серпня 2016 337
Мінсоцполітики зауважило, що встановлена квота з працевлаштування громадян для всіх підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб не поширюється на фізичних осіб — підприємців та самозайнятих осіб.

Для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів, які не досягли пенсійного віку), підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Тож юридичні особи — роботодавці щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, подають територіальному органу державної служби зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. У ній зазначають, зокрема, прізвище, ініціали та дату складання.

Інформацію, підписану керівником чи відповідальною особою за подання інформації, представник підприємства, установи, організації подає на паперових носіях до територіального органу державної служби зайнятості незалежно від місцезнаходження підприємства, установи, організації.

При цьому, як наполягає Мінсоцполітики, обов’язок встановлення відповідної квоти для фізичних осіб — підприємців та самозайнятих осіб законодавство не передбачає.

Лист Мінсоцполітики від 08.06.2016 № 158/021/150-16

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль