Як заповнити розрахунок коригування до помилкової акцизної накладної

18 серпня 2016 238
Податківці роз’яснили, як заповнюється розрахунок коригування у разі виправлення помилки в полі «тип причини», якщо помилкова акцизна накладна складена за іншими операціями, ніж реалізація пального отримувачам пального.

Якщо платник податку при реєстрації в Єдиному реєстрі акцизних накладних (ЄРАН) акцизної накладної, складеної за іншими операціями, ніж реалізація пального помилково вказав неправильний тип причини, він складає розрахунок коригування акцизної накладної на зменшення всього обсягу пального, що був зазначений в такій акцизній накладній, який реєструється в ЄРАН.

Після цього платник податку повинен зареєструвати в ЄРАН нову акцизну накладну з правильним типом причини. При цьому дата складання нової акцизної накладної повинна відповідати даті складання помилкової накладної, що була зареєстрована в ЄРАН, а порядковий номер повинен відповідати поточній нумерації.

Розрахунок коригування та/або нова акцизна накладна реєструється в ЄРАН з дотриманням терміну реєстрації відповідно до вимог пункту 231.6 Податкового кодексу України.

За інформацією із Загальнодоступного довідково-інформаційного ресурсу, підкатегорія 116.13.03Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль