Як у Звіті з ЄСВ позначити таблиці, які страхувальник не заповнює

18 серпня 2016 507
Податківці роз’яснили, чи потрібно подавати до контролюючих органів таблиці Звіту з ЄСВ, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі), та як такі таблиці позначити.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок № 435).

Пунктом 8 розділу ІІ Порядку № 435 установлено, що Звіт з ЄСВ страхувальник має подавати в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог цього Порядку, у т. ч. числі без обов’язкових реквізитів, передбачених пунктом 6 розділу ІІ Порядку № 435, та поданий без необхідних таблиць, не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Звіт з ЄСВ формується страхувальником або відповідальною особою страхувальника та включає таблиці, наведені у додатках 4-7 до Порядку № 435.

На титульних аркушах додатків 4-7 до Порядку № 435 навпроти назви кожної із таблиць проставляється відмітка про подання таблиці.

Керуючись пунктом 3 розділу ІV Порядку № 435, на титульних аркушах додатків 4-7 до цього Порядку навпроти таблиць, які не подаються до контролюючих органів, у Звітах з ЄСВ:

  • на паперових носіях — проставляють прочерк;
  • в електронній формі — поле залишається не заповненим.

За інформацією із Загальнодоступного довідково-інформаційного ресурсу, підкатегорія 301.06.01Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль