Упорядковано ведення Реєстру виробників органічної продукції

16 серпня 2016 174
Уряд затвердив Порядок ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини).

Ведення Реєстру виробників органічної продукції (далі — Реєстр) та забезпечення опублікування офіційних відомостей про осіб, яким надано право виробляти (вирощувати, переробляти) органічну продукцію (сировину), здійснює Держпродспоживслужба.

Реєстр є відкритим та загальнодоступним і містить відомості, зазначені у сертифікаті відповідності (далі — сертифікат). Доступ до Реєстру є безоплатним і забезпечується шляхом оприлюднення Реєстру та підтримки в актуальному стані на офіційному веб-сайті Держпродспоживслужби.

Підставою для внесення до Реєстру відомостей про осіб, яким надано право виробляти (вирощувати, переробляти) органічну продукцію (сировину), є сертифікат, виданий органом з оцінки відповідності.

Відомості, які містяться в сертифікаті, Держпродспоживслужба вносить до Реєстру протягом п’яти робочих днів після надходження копії сертифіката від органу з оцінки відповідності.

Підставою для прийняття рішення про виключення відомостей про особу з Реєстру є анулювання та/або закінчення строку дії сертифіката, зміна місця провадження госпдіяльності, про що орган з оцінки відповідності повідомляє Держпродспоживслужбу.

Виробнику органічної продукції повідомляють про виключення відомостей про нього з Реєстру протягом двох робочих днів з дати прийняття такого рішення — у письмовій формі та із зазначенням причини.

Постанова КМУ від 08.08.2016 № 505Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль