Внесено зміни до декларації з податку на прибуток

15 серпня 2016 1338
Мінфін уніс зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої його наказом від 20.10.2015 № 897 (далі ― декларація з податку на прибуток).

Зокрема, викладено у новій редакції додаток ЗП до декларації з податку на прибуток. У ньому з'явився рядок для відображення сум податку, сплаченого за кордоном, який можна зараховувати у зменшення податку на прибуток. Також передбачено рядок, у якому зазначатимуть не враховані у минулих періодах «дивідендні» авансові внески з податку на прибуток.

Окремі зміни в декларації з податку на прибуток пов'язані з приведенням її у відповідність з Податковим кодексом України, оновленим із 01.01.2016. Для цього у декларації з'явилися, зокрема, рядки для відображення авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

Мінфінівці повиправляли й назви окремих рядків та додали нові, пов'язані з розрахунком різниць у межах фінансової реструктуризації підприємства.

Наказ Мінфіну від 08.07.2016 № 585 набере чинності з дня офіційного опублікування.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль