Коли відшкодовуються витрати на оплату послуг з реєстрації тварин

15 серпня 2016 120
Уряд нарешті врегулював механізм відшкодування фізичним особам — власникам тварин витрат на оплату послуг з ідентифікації та реєстрації тварин, що перебувають у їхній власності.

Витрати за послуги з ідентифікації та реєстрації тварин, оплачені у період із 1 грудня попереднього року до 1 грудня поточного року, відшкодовуються на підставі поданих документів у розмірі вартості послуги з ідентифікації та реєстрації тварин. Розмір вартості такої послуги щороку визначається відповідно до законодавства.

Аби отримати відшкодування, особи за місцезнаходженням господарства до 1 грудня поточного року подають структурним підрозділам РДА, які забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, копії установлених документів. А саме:

  •  ідентифікаційного документа тварини (паспорт великої рогатої худоби, реєстраційне свідоцтво свиней (для негосподарюючих суб’єктів), реєстраційне свідоцтво овець/кіз, паспорт коня, паспорт віслюка/мула/лошака), а в разі утримання 10 і більше голів тварин одного виду — додатково виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорта особи;
  •  довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО.

Документи, подані не в повному обсязі, реєструються і повертаються особам у триденний строк після їх подання із зазначенням причини повернення.

Особи після усунення причини повернення мають повторно —  не пізніше 1 грудня поточного року — подати  зазначені документи.

Постанова КМУ від 08.08.2016 № 506Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль