Митне оформлення за принципом «єдиного вікна»

12 серпня 2016 172
Як нагадали фахівці ДФС, рішення про здійснення видів держконтролю товарів із застосуванням принципу «єдиного вікна» приймає підприємство у разі електронного декларування товарів шляхом надсилання органу доходів і зборів електронного повідомлення.

Скановані копії документів, необхідних для завершення відповідного виду контролю, разом з цим повідомленням з ЕЦП посадової особи підприємства надсилаються до інформаційної системи (далі — Система) до або після прибуття товарів до митниці призначення. В електронному повідомленні зазначають реквізити попередньої декларації та дату i час, коли товари у митниці прибуття у присутності представника підприємства можуть бути пред’явлені відповідному контролюючому органові для огляду.

Система за позитивного результату перевірки надісланих документів інформує відповідний контролюючий орган для проведення певного виду держконтролю. Якщо за чотири робочі години контролюючий орган не вносить до Системи будь-яке рішення, автоматично формується рішення про здійснення відповідного виду держконтролю, що є підставою для завершення митного контролю та митного оформлення товарів.

Підприємство повідомляють про дату i час надсилання документів контролюючому органові, а також про негативні результати перевірки ЕЦП чи помилки у реквізитах попередньої МД.

За відсутності в Системі повідомлення і наявності техпомилок у його направленні принцип «мовчазної згоди» не застосовується. А митний контроль та митне оформлення товарів, які підлягають держконтролю, здійснюється у загальному порядку із засвідченням результатів на товаросупровідних документах.

Лист ДФС від 01.08.2016 № 26083/7/99-99-18-03-01-17 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль