Граничні строки набуття права на матеріальне забезпечення

11 серпня 2016 205
Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 передбачає граничні строки набуття права на матзабезпечення за рахунок ФСС з ТВП.

Допомога виплачується, якщо за її призначенням звернулися не пізніше дванадцяти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Документи для призначення допомоги з тимчасової непрацездатності, у зв’язку з вагітністю та пологами мають розглядатися не пізніше десяти днів із дня їх надходження до комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, де працює застрахована особа, а допомоги на поховання — не пізніше дня, що настає за днем звернення.

На підставі рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування про призначення допомоги, роботодавець здійснює нарахування суми допомоги, оформлює та надає заяву-розрахунок до ФСС з ТВП за місцем реєстрації.

Після надходження заяви-розрахунку, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення, ФСС з ТВП здійснює фінансування протягом десяти робочих днів.

Виплата допомоги за місцем роботи застрахованої особи передбачена у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, а допомоги на поховання — не пізніше наступного робочого дня після отримання страхувальником коштів від ФСС з ТВП.

Прес-служба Одеського обласного відділення ФСС з ТВППідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль