Умови для випуску товарів у вільний обіг можуть переглянути

8 серпня 2016 320
Державна фіскальна служба нагадала про право декларанта на випуск товарів у вільний обіг у випадку незгоди з рішенням про коригування заявленої митної вартості товарів.

Але ця прерогатива діє за умови виконання одночасно таких умов:

• сплати митних платежів згідно з митною вартістю цих товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою;

• забезпечення сплати різниці між сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною органом доходів і зборів.

Водночас фінансова гарантія як забезпечення сплати митних платежів не надається, якщо сума митних платежів, що підлягають сплаті, не перевищує суму, еквівалентну 1000 євро.

Але це, з позиції ДФС, не має бути підставою для неврахування відомостей, наведених у рішенні про коригування митної вартості, та невиконання обов’язкових вимог у разі використання свого права на випуск товарів у вільний обіг під гарантії. Тому регулятор пропонує внести зміни до АСМО «Інспектор» щодо можливості майстра списання коштів по ВМД автоматично здійснювати резервування сум митних платежів незалежно від загальної суми застосованої гарантії. Звичайно, за умови внесення до графи 47 ВМД коду способу розрахунку 55 відповідно до відомчих класифікаторів, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій.

Лист ДФС від 16.06.2016 № 1306/99-99-19-01-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль