Подання декларації з податку на прибуток за перше півріччя 2016 року

8 серпня 2016 483
Податківці нагадують, що платники податку на прибуток мають подати декларацію за перше півріччя 2016 року не пізніше 9 серпня 2016 року.

Сплачується податок на прибуток за перше півріччя не пізніше 19 серпня 2016 року.

Декларацію з податку на прибуток підприємств за перше півріччя мають подати такі платники податку на прибуток підприємств:

• з доходом за минулий 2015 рік понад 20 млн. грн.;

• які ліквідуються у ІІ кварталі 2016 року;

• які з третього кварталу перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

• сільськогосподарські підприємства, які в цьому році перейшли з четвертої групи єдиного податку на загальну систему оподаткування і хочуть обрати звітний період, який розпочинається з 1 липня поточного звітного року й закінчується 30 червня наступного звітного року.

Платники єдиного податку подають декларацію з податку на прибуток поквартально у разі виплати дивідендів та сплати авансових внесків з податку на прибуток. При цьому в декларації заповнюється рядок 20 і додаток АВ, де відображується сума сплачених авансових внесків у разі виплати дивідендів у ІІ кварталі 2016 року.

Платники податку на прибуток (крім суб’єктів малого підприємництва, у яких середня кількість працівників за календарний рік не перевищує 50 осіб, а річний дохід не більше 10 млн. євро), подають разом із відповідною податковою декларацією за календарний квартал, півріччя, три квартали квартальну фінансову звітність, яка включає баланс та звіт про фінансові результати.

Прес-служба ГУ ДФС у Житомирській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль