Особливості видачі розмінної монети до операційної каси

3 серпня 2016 741
Податківці роз’яснили, що розмінна монета, видана з каси підприємства до операційної каси (скриньки РРО), не вважається підзвітними коштами касира-операціоніста, і тому він не складає авансового звіту.

Видачу розмінної монети підприємством своєму магазину оформляють видатковим касовим ордером, формою якого передбачено наявність особистого підпису та ідентифікацію особи, що отримала готівку.

У регістрах бухгалтерського обліку операції, пов’язані з видачею розмінної монети, відображають за дебетом субрахунку 301 «Операційна каса» і кредитом субрахунку 301 «Каса в національній валюті».

Жодних обмежень щодо терміну зберігання на місці проведення розрахунків розмінної монети чинним законодавством не встановлено, тому підприємство самостійно визначає періодичність здавання розмінної монети до каси підприємства. При цьому залишок розмінної монети у скриньці РРО на кінець робочого дня не повинен перевищувати загальновстановленого для каси підприємства ліміту залишку готівки.

Своєю чергою, приймання магазином розмінної монети та інкасацію виручки магазину при використанні РРО здійснюють з використанням операцій «службове внесення» та «службова видача».

Лист ДФС від 19.05.2016 № 11023/6/99-99-14-05-01-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль