Штраф за ненадання документів під час перевірки

2 серпня 2016 1052
Яка відповідальність буде застосовуватись до суб’єкта господарювання, який не надав (несвоєчасно надав) необхідні документи на запит посадових осіб органу доходів і зборів в процесі документальної перевірки щодо дотримання законодавства з питань державної митної справи?

Якщо платник податків не надав документи на вимогу посадових осіб органів доходів і зборів під час проведення документальної перевірки дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, до нього застосовується адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Незабезпечення суб’єктом господарювання зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених законодавством строків їх зберігання передбачає штраф у розмірі 510 грн.

Ті самі дії, вчинені суб’єктом господарювання, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 213.09Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль