Учасники АТО отримали додаткові гарантії у працевлаштуванні

1 серпня 2016 214
Розширено перелік категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Тепер до такого переліку включено ще й учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Утім ця прерогатива поширюється лише на осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості та перебувають на обліку як безробітні.

Тобто зареєстрованих як безробітні учасників АТО віднині включать до обов’язкової квоти на працевлаштування підприємством, установою та організацією із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб — у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Відповідні зміни внесено до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI і діятимуть вони з 30.08.2016.

Закон України від 07.07.2016 № 1436-VIIIПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль