Оформлення посвідок на постійне чи тимчасове проживання

26 липня 2016 376
Уряд урегулював деякі питання оформлення іноземцям та особам без громадянства посвідок на постійне та тимчасове проживання в Україні.

Відповідні зміни внесено до Порядку оформлення, виготовлення і видачі посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання, затвердженого постановою КМУ від 28.03.2012 № 251.

Зокрема, уточнено строк та підстави для видачі посвідок на тимчасове проживання іноземним студентам, які прибули в Україну на навчання. Відтак посвідка на тимчасове проживання видаватиметься їм на період навчання на підставі наказів навчального закладу про зарахування іноземця на навчання та про встановлення періодів навчання.

Визначено також строк для обміну посвідки на постійне чи тимчасове проживання на підставі зміни особистих даних іноземця (зміна прізвища, імені чи по батькові, досягнення 25- і 45-річного віку) — впродовж місяця після зміни. При цьому такий строк продовжується ще на місяць для іноземців у разі, якщо зміна їх особистих даних тягне за собою обмін паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства.

Крім цього, передбачено механізм прийняття уповноваженими посадовими особами ДМС рішень про скасування посвідок на тимчасове проживання та виконання таких рішень, а також вилучення недійсних (скасованих або втрачених) посвідок на постійне або тимчасове проживання в разі їх виявлення в пункті пропуску через державний кордон.

Постанова КМУ від 22.07.2016 № 453Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль