Штраф за несплату податку з доходів нерезидента

25 липня 2016 334
Чи нараховується пеня у разі якщо виплата доходу нерезиденту здійснена без утримання та сплати податку на доходи нерезидента?

Під час виплати нерезиденту доходів із джерелом їх походження з України резидент повинен виплатити податок з таких доходів за встановленою ставкою і внести його до бюджету під час таких виплат, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

У разі неутримання та/або несплати (неперерахування) до бюджету одночасно з виплатою доходів нерезиденту податку з таких доходів до платників застосовується відповідальність у вигляді штрафів, передбачених статтею 127 Податкового кодексу України (ПК).

Окрім цього, у разі несвоєчасної сплати узгодженого грошового зобов’язання відповідно до статті 129 ПК нараховується пеня.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 102.22Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль