Митне оформлення повернутих товарів

22 липня 2016 98
Якщо експортовані товари повертаються до України через заборону чи обмеження, встановлені Російською Федерацією, то декларант може помістити їх у режим транзиту або реімпорту з дотриманням умов таких режимів.

Після поміщення товарів у митний режим реімпорту сплачені суми вивізного мита повертаються особам, які їх сплачували, або їх правонаступникам. Акцизний податок і ПДВ разі реімпорту справляються відповідно до Податкового кодексу України. Декларувати товари можна в будь-якому органі ДФС.

Для доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення до митниці призначення використовується попередня митна декларація, яка у встановленому порядку подається декларантом до митниці, в зоні діяльності якої товари та/або транспортні засоби комерційного призначення будуть пред’явлені для митного оформлення (митниця призначення). Товари та транспортні засоби мають бути доставлені до митниці призначення протягом десяти діб (у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці — п’яти діб).

Допускається зміна митниці призначення на іншу, ніж та, що зазначена в документі контролю за переміщенням товарів. Для цього перевізник (декларант або уповноважена ним особа) звертається з письмовою заявою до органу ДФС, до якого фактично прибули товари та/або транспортні засоби комерційного призначення.

Для поміщення товарів та/або транспортних засобів комерційного призначення у митний режим транзиту особа, на яку покладається дотримання вимог митного режиму, повинна:

1) подати до органу ДФС митну декларацію, товарно-транспортний документ на перевезення та рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару;

2) у випадках, визначених законодавством, надати органу ДФС дозвільний документ на транзит через митну територію України, який видається відповідними уповноваженими органами;

3) у встановлених випадках забезпечити виконання зобов’язання зі сплати митних платежів.

Митна декларація подається декларантом або уповноваженою ним особою до органу ДФС в пункті ввезення (пропуску) на митну територію України.

Товари та/або транспортні засоби комерційного призначення в митному режимі транзиту, переміщуються від пункту ввезення (пропуску) на митну територію України до пункту вивезення (пропуску) за межі митної території України без будь-якого використання цих товарів, без сплати митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль