Відколи документи про розслідування нещасних випадків на підприємствах у зоні АТО — фіктивні

22 липня 2016 112
За повідомленням Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань, діяльність служби страхових експертів з охорони праці на територіях, не підконтрольних українській владі, слід вважати припиненою з 24.11.2014.

Це, відповідно, унеможливлює участь страхових експертів з охорони праці у розслідуванні нещасних випадків на виробництві та причин виникнення професійних захворювань на цих територіях. Така діяльність припинена в усіх населених пунктах, які увійшли до Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженого розпорядженням КМУ від 07.11.2014 № 1085-р.

Тому документи, які були видані, затверджені чи підписані після 01.12.2014 органами, установами, організаціями, не підпорядкованими українській владі, не можна вважати такими, які складені відповідно до вимог чинного законодавства України та використовувати їх для розслідування нещасних випадків чи причин виникнення професійних захворювань. Ідеться про екстрене повідомлення про нещасний випадок, повідомлення про професійне захворювання за формою П-3, довідки лікувально-профілактичних закладів, експертні висновки, інші документи, які необхідні для проведення об’єктивного та своєчасного розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Водночас робочим органам виконавчої дирекції Фонду у Донецькій та Луганській областях запропоновано забезпечити накопичення інформації, яка їм надходить, про нещасні випадки та професійні захворювання, що стались на території, тимчасово неконтрольованій українською владою, з метою можливого повернення до розслідування цих випадків після звільнення тимчасово окупованих територій.

Лист ВД ФСС від НВВ від 14.07.2016 № 144-06-3Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль