Заповнюємо алкогольну та тютюнову звітність

21 липня 2016 659
Податківці роз’яснили деякі нюанси заповнення звітів, затверджених наказом Мінфіну від 21.04.2016 № 49.

Зокрема, уточнено, що дані про обсяги придбання та реалізації товарів, які декларуються, в усіх звітах зазначають з точністю до шести знаків включно після коми. Також зазначено, що коли граничний строк подання звітів (10-те число місяця, що настає за звітним) припадає на вихідний або святковий день, то граничний строк переноситься на перший робочий день. При цьому подання уточнюючого звіту не передбачено.

Звіти подають щомісячно, протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв та на залишках не було продукції.

Для звітів № 1-РА та № 1-РТ уточнено: коли суб’єкт господарювання має більше однієї ліцензії, то у графі «Реєстраційний номер ліцензії» зазначається загальна кількість ліцензій, а графа «строк дії ліцензії» не заповнюється. У графі 7 розділу І даних звітів серед пояснень можна зазначати обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів тощо.

Для звіту № 1-ОА уточнено, що у графі 5 розділу І виробники зазначають продукцію як власного виробництва, так і продукцію, яку було придбано в іншого виробника. У розділі ІІ звіту № 2-РС графи 9 та 10 заповнюються в разі відпуску виноматеріалів на власне виробництво. У разі відпуску виноматеріалів іншому суб’єктові господарювання ці графи не заповнюються, а суб’єкт господарювання, який придбав виноматеріал, зазначає у своєму звіті мету використання таких виноматеріалів.

Лист ДФС від 29.04.2016 № 15535/7/99-99-12-01-01-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль