Законодавчо врегульовано фінансову реструктуризацію боргів юросіб

19 липня 2016 134
З’явився текст закону про фінансову реструктуризацію, який визначає умови і порядок проведення процедури добровільної фінансової реструктуризації боржника із вжиттям необхідних заходів.

При цьому під боржником законодавець розуміє юридичну особу — суб’єкта підприємницької діяльності, який має заборгованість хоча б перед однією фінустановою, що не є пов’язаною з боржником особою, та ініціює проведення процедури фінансової реструктуризації, у т. ч. комунальні та державні підприємства, крім фінустанов і казенних підприємств.

Процедура фінансової реструктуризації застосовується до реструктуризації госпдіяльності та активів боржника, у т. ч. розміщених за кордоном, і до грошового зобов’язання боржника, включаючи таке, що виникло на підставі договорів, які регулюються іноземним законодавством.

Але боржник має право на участь у процедурі фінансової реструктуризації не просто, коли він перебуває у критичному фінансовому стані. Треба, щоб його господарська діяльність визнавалась перспективною, тобто щоб залучені кредитори підписали згоду на реструктуризацію. Власне така перспективність підтверджується звітом про проведення огляду фінансово-господарської діяльності.

Закон діятиме з 19.10.2016 і майже повністю втратить чинність через три роки з 19.07.2016.

Усі процедури фінансової реструктуризації, розпочаті протягом строку дії цього Закону, продовжуються до їх завершення.

Закон України від 14.06.2016 № 1414-VIIIПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль