Упорядковано ведення Реєстру неприбуткових організацій

18 липня 2016 507
Нарешті з’явився Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (далі — Порядок).

Створює і веде Реєстр ДФС.

Включення неприбуткової організації до Реєстру здійснюється за кодом згідно з ЄДРПОУ із присвоєнням їй певної ознаки неприбутковості, перелік яких наводиться в Порядку. Ознаку неприбутковості присвоює контролюючий орган за основним місцем обліку неприбуткової організації.

Для включення до Реєстру неприбуткова організація подає до органу ДФС реєстраційну заяву за формою 1-РН і засвідчені підписом керівника/представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії її установчих документів (якщо вони оприлюднені на порталі електронних сервісів). ЖБК подають також засвідчені підписом керівника/представника кооперативу і скріплені печаткою (за наявності) копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження/придбання такого будинку ЖБК.

Реєстраційну заяву і копії документів подають (надсилають) на вибір:

  • особисто керівником/представником неприбуткової організації/уповноваженою на це особою;
  • поштою з повідомленням про вручення і описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з ЕЦП;
  • держреєстратору як додаток до заяви про держреєстрацію.

Орган ДФС за результатами розгляду реєстраційної заяви і документів протягом 14 календарних днів з дня їх отримання приймає рішення про: включення, повторне включення, відмову у включенні неприбуткової організації до Реєстру; виключення неприбуткової організації з Реєстру; зміну ознаки неприбутковості.

Постанова КМУ від 13.07.2016 № 440Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль