Підкориговано порядок держреєстрації автомобілів

15 липня 2016 870
Уряд вніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою КМУ від 07.09.1998 № 1388.

Зокрема, доповнено перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів. У разі продажу транспортних засобів суб’єктами господарювання — комісіонерами правомірність придбання підтвердять:

  • договір комісії між власником транспортного засобу і суб’єктом господарювання — комісіонером;
  • договір купівлі-продажу транспортного засобу, за яким продавцем є суб’єкт господарювання — комісіонер.

Водночас змінено і деякі правила оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами. Зокрема, суб’єкти господарювання забезпечують можливість для демонстрації, тестування, зберігання та продажу транспортних засобів (нових і таких, що перебували в користуванні) у власних або орендованих приміщеннях (на майданчиках), а також для проведення передпродажної підготовки та сервісного обслуговування транспортних засобів на станціях технічного обслуговування. Продаж транспортних засобів, зокрема укладення договорів купівлі-продажу транспортних засобів, здійснюється за місцезнаходженням торговельних приміщень.

Також оптові та роздрібні продавці транспортних засобів зобов’язані вести акти огляду реалізованого транспортного засобу.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Постанова КМУ від 13.07.2016 № 436Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль