Перша та друга квитанції на звіт з ЄСВ у програмі «M.E.Doc»

11 липня 2016 2208
Розробники комп’ютерної програми «M.E.Doc» пояснили механізм отримання Квитанцій № 1 та № 2 на подану звітність з ЄСВ.

ЄСВ-звітність подається та приймається набором XML файлів через Єдине вікно подання електронної звітності. Сформований XML-файл основного документу пакету містить посилання на всі створені таблиці. Відповідно, у всіх таблицях є посилання на основний документ.

Єдине вікно обробки електронних звітів після отримання пакету здійснює його розшифрування, перевірку електронних цифрових підписів та цілісність пакету, виконує перевірку відповідності встановленому формату, формує квитанцію про одержання електронного документу — Квитанцію № 1 — та надсилає її страхувальнику.

Квитанція № 1 формується до кожного файлу в пакеті звітності. Якщо хоча б одна із таблиць пакету має негативну Квитанцію № 1 — весь пакет звіту вважається неприйнятим.

Під час того, як пакет звітності ЄСВ передається на обробку до системи ДФС, він проходить другий етап перевірок. Якщо обробка невдала, то звіт до ПФУ не відправляється і ДФС формує негативну Квитанцію № 2, яку Єдине вікно направляє страхувальнику. У випадку проходження звіту ЄСВ перевірок на рівні системи ДФС пакет звіту архівується та передається до ПФУ.

ПФУ здійснює остаточну перевірку звітів ЄСВ. За результатами цих контролів формується Квитанція № 2, яка передається до системи ДФС. Своєю чергою система ДФС формує узагальнюючу Квитанцію № 2, яку Єдине вікно направляє страхувальнику.

Квитанція № 2 формується до пакету звітності в цілому. Тобто в імені цієї квитанції зазначається код основного документу пакету. Квитанція № 2 з результатами обробки кріпиться до всіх таблиць звіту

За матеріалами me-doc.com.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль