Чи оподатковується ПДФО вартість навчання з охорони праці?

6 липня 2016 619
Як роз’яснили столичні податківці, вартість навчання працівників з охорони праці не оподатковується ПДФО і військовим збором.

Як установлено підпунктом 165.1.37 Податкового кодексу України, витрати роботодавця у зв’язку із підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку згідно із законом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.

Водночас статтею 18 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-ХІІ передбачено, що працівники повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварій.

З огляду на зазначене, витрати підприємства на навчання з охорони праці та пожежної безпеки штатних працівників та сумісників не оподатковують ПДФО та військовим збором.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 16.06.2016 № 13508/10/26-15-13-01-12, № 13511/10/26-15-13-01-12



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль