Штраф за неправильний ідентифікатор форми під час надходження декларації з податку на прибуток

5 липня 2016 212

Платники податку на прибуток, для яких базовим звітним (податковим) періодом є квартал (півріччя, 9 місяців, рік), подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств з ідентифікатором форми за реєстром ДФС J0100114.

Платники, базовим звітним (податковим) періодом яких є календарний рік, подають декларацію з ідентифікатором форми J0108102.

Якщо не з вини платника до контролюючого органу декларація з податку на прибуток замість ідентифікатора форми J0108102 (базовий звітний період рік) надходить за формою J0100114 (базовий звітний період квартал), штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності не застосовуються.

Для підтвердження правильного значення ідентифікатора форми за реєстром ДФС під час відправлення податкової декларації з податку на прибуток платник податку має право подати копію відповідної декларації на паперових носіях особисто або уповноваженою на це особою.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль