Внески до статутного капіталу не формують різниць

5 липня 2016 382
Податківці роз’яснили, що Податковий кодекс України не передбачає коригування фінансового результату до оподаткування на різниці у разі здійснення операцій із внесення активів (у т. ч. майнових прав) до статутного капіталу підприємства.

Таке твердження діє й у випадку припинення кредиторської заборгованості у зв’язку із внесенням активів до статутного капіталу підприємства, а також щодо курсових різниць, раніше нарахованих підприємством на таку кредиторську заборгованість.

Тож для цілей оподаткування податком на прибуток усі зазначені вище операції відображають згідно з правилами бухгалтерського обліку.

Також податківці нагадали, що операція із внесення грошових прав вимоги до статутного (складеного) капіталу товариства в обмін на корпоративні права (частки у статутному капіталі) не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.

Лист ДФС від 30.05.2016 № 11800/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль