ПДФО на орендну плату в разі смерті орендодавця

2 липня 2016 351
Податківці нагадали, що якщо податковий агент нараховує орендну плату фізичній особі — орендодавцю, то ПДФО та військовий збір з нарахованих до дати смерті доходів утримується та перераховується до бюджету за рахунок орендодавця на загальних підставах.

Якщо податковий агент нараховує орендну плату після смерті фізичної особи — орендодавця, то ПДФО та військовий збір до моменту звернення спадкоємців з даних доходів не утримується.

У податковому розрахунку форми № 1ДФ нарахована орендна плата до дати смерті відображається під ознакою доходу «106». При цьому у графі 2 зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків померлого орендодавця.

У разі продовження нарахування орендної плати на користь померлої фізичної особи — орендодавця дані суми до моменту звернення спадкоємців у податковому розрахунку форми № 1ДФ не відображаються. Адже суб’єкта, на користь якого проводиться таке нарахування, немає.

Лист ДФС від 24.06.2016 № 13991/6/99-95-42-02-16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль