Шкідлива і небезпечна робота: хто та як забезпечує захист працівника

30 червня 2016 336
Держпраці акцентувало увагу на тому, що якщо замовником робіт зі шкідливими і небезпечними умовами праці є роботодавець, то саме він зобов’язаний гарантувати проходження медичного огляду (у разі відсутності такого) та забезпечити засобами індивідуального захисту (далі — ЗІЗ) працівників, які працюють на підприємстві та виконують обов’язки або функції згідно з трудовим договором (контрактом).

У разі коли залучені до виконання працівники є працівниками сторонніх організацій, обов’язки щодо проведення медичних оглядів та забезпечення ЗІЗ цих працівників покладаються на їх роботодавця.

Окремо регулятор нагадав про вимоги до написів та знаків на дверях підприємства, призначених для безпеки і захисту здоров’я працівників.

Знаками та написами на дверях позначається категорія приміщення з пожежної безпеки, функціональне призначення даного приміщення, вказується напрямок відкривання дверей (на себе, від себе) та інша інформація.

Причому прозорі двері повинні мати знаки або написи на рівні очей.

Лист Держпраці від 04.04.2016 № 3784/2/5.4-ДП-16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль