Касовий чек без реквізитів «Акцизний податок»: чи приймати до авансового звіту

24 червня 2016 441
Податківці повідомили, що касові чеки, видані споживачам палива на АЗС під час продажу пального, можуть і не містити реквізиту «Акцизний податок» у разі їх друкування РРО, що включені до Держреєстру РРО раніше 11.03.2016.

Такі касові чеки є чинними і мають прийматися як документ, що підтверджує сплату за придбане пальне при звітуванні працівниками підприємства за витрачені кошти.

Не оподатковуються ПДФО витрати на відрядження, підтверджені документально. При цьому підтвердними документами є розрахункові документи. Отже, сума витрат, понесена працівником під час відрядження на придбання пального, не включається до його загального місячного (річного) оподатковуваного доходу за умови, що такі витрати підтверджені розрахунковими документами, які відповідають нормам чинного законодавства.

Також податківці нагадали, що суми грошового або майнового відшкодування будь-яких витрат або втрат платника податку, крім тих, що обов’язково відшкодовуються відповідно із законом за рахунок бюджету або звільняються від оподаткування згідно з цим розділом, оподатковуються ПДФО за ставкою 18%.

Лист ДФС від 15.06.2016 № 13388/6/99-99-14-03-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль