Держконтроль харчових продуктів на митниці за участю Держпродспоживслужби

24 червня 2016 134
За повідомленням Держпродспоживслужби, саме вона наразі здійснює державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний та фітосанітарний контроль товарів, що переміщуються через митний кордон України.

При цьому служба зауважила, що у випадку проходження держконтролю харчових продуктів (за кодом УКТЗЕД), для яких передбачено проведення державного санітарно-епідеміологічного та ветеринарно-санітарного контролю, зазначений контроль може обмежуватися здійсненням лише ветеринарно-санітарного контролю, про що ставиться відповідна відмітка (штамп) на товаросупровідному документі.

У разі проходження держконтролю харчових продуктів, для яких передбачено проходження державного санітарно-епідеміологічного контролю i не передбачений ветеринарно-санітарний контроль, проводиться санітарно-епідеміологічний контроль. Після завершення цього виду держконтролю контролю на товаросупровідному документі також проставляється відповідна відмітка (штамп).

В обох випадках ідеться про харчові продукти, включені до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України, затвердженого постановою КМУ від 05.10.2011 № 1031.

Лист Держпродспоживслужби від 21.06.2016 № 15-1-2-6/4304Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль