Підстави для відмови органів ДФС у взятті рахунків на облік

23 червня 2016 235
Мінфін дещо переглянув Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів, затверджений його наказом від 18.08.2015 № 721 (далі — Порядок).

Насамперед у зв’язку із введенням нової термінології щодо держреєстрації суб’єктів господарювання, а також нових процедур і документів (відомостей) органів ДФС для проведення держреєстрації припинення юросіб.

Правки, в основному, внесено до підстав для відмови органів ДФС у взятті рахунків на облік та переліку кодів причин відмови у взятті на облік рахунка платника податків, наведеного в додатку 4 до Порядку.

Відтак уточнено, що підставами для відмови у взятті контролюючим органом рахунка на облік є, зокрема, наявність у Єдиному банку даних про платників податків — юросіб інформації про направлення до Єдиного державного реєстру відомостей про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати податків і зборів або про узгодження плану реорганізації юрособи (за наявності податкового боргу), які формуються для проведення держреєстрації припинення юрособи. При цьому з відповідного переліку підстав виключено невідповідність інформації щодо податкового номера або серії та номера паспорта, найменування (ПІБ), податкової адреси платника податків, поданої в Повідомленні, цим відомостям у ДРФО, Єдиному державному реєстрі та Єдиному банку даних про платників податків — юросіб. Такі ж коригування враховано і в переліку кодів.

Окремо регулятор визначив, що при відкритті/закритті одного спільного рахунку в цінних паперах для декількох осіб, у спільній власності яких перебувають цінні папери, депозитарні установи направляють повідомлення щодо кожного платника податків окремо із зазначенням у повідомленнях спільного рахунку.

Наказ Мінфіну від 18.05.2016 № 488Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль