Скорочено строк реєстрації лікарських засобів

21 червня 2016 104
З метою спрощення державної реєстрації лікарських засобів унесено зміни до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» від 04.04.1996 № 123/96-ВР.

Насамперед з місяця до десяти робочих днів скорочено строк прийняття МОЗ рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації лікарського засобу.

Також уточнено, що у строк не більше семи робочих днів приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації лікарського засобу, зареєстрованого в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді, Євросоюзі. Причому строк розгляду матеріалів для реєстрації відповідних ліків не має перевищувати десяти робочих днів.

Окремо законодавець конкретизував підстави для відмови в держреєстрації в Україні лікарського засобу, що пройшов реєстрацію в наведених вище країнах та ЄС. Це подання неповного пакета необхідних документів, виявлення у зазначених документах недостовірної чи неповної інформації, невідповідність назви виробника такого лікарського засобу, адреси його місцезнаходження та місцезнаходження його виробничих потужностей, зазначених у заяві про держреєстрацію лікарського засобу, інформації, на підставі якої цей лікарський засіб зареєстрований компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади або ЄС.

Закон діє з 19.06.2016.

Закон України від 31.05.2016 № 1396-VIIIПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль