Зараховуємо від’ємне значення ПДВ на інші платежі

16 червня 2016 786
Фахівці ДФС повідомили, що платник ПДВ має право задекларувати суму від’ємного значення ПДВ до бюджетного відшкодування в рахунок сплати грошових зобов’язань такого платника з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету України.

За умови, що у цього платника на дату подання ним звітності з ПДВ немає податкового боргу з ПДВ.

Перелік податків, які зараховуються до загального фонду Державного бюджету України, визначено статтею 29 Бюджетного кодексу України.

Сума від’ємного значення (р. 20 декларації з ПДВ), яка зараховується у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету України, відображається у рядку 20.2.2 декларації з ПДВ.

При заповненні рядка 20.2 декларації обов’язковим є подання додатка 4, в якому відображається не лише сума бюджетного відшкодування, а й зазначається код бюджетної класифікації та рахунку платежу, на який платником заявлено перерахування суми ПДВ, відображеної в рядку 20.2.2 декларації.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 02.06.2016 № 12245/10/26-15-12-02-14Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль