Делегували право підпису накладної — подайте повідомлення про реєстрацію ЕЦП

14 червня 2016 102
Чи повинен СГ повідомляти контролюючий орган, з яким він уклав договір про визнання електронних документів, про отримання посилених сертифікатів відкритих ключів на посадових осіб, яким делеговано права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування?

Для делегування права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування іншій посадовій особі платник податку отримує засоби електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів та подає контролюючому органу за місцем реєстрації посилені сертифікати електронного цифрового підпису зазначеної особи.

У разі подання платником ПДВ до контролюючого органу нових посилених сертифікатів електронного цифрового підпису посадових осіб, яким делеговано права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування, такому платнику потрібно подати повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису.

Обмеження щодо кількості посадових осіб платника, яким може бути делеговано права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування, не встановлено.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 135.03Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль