Декларація з податку на прибуток із неправильним ідентифікатором форми

9 червня 2016 210
Чи застосовуються до суб’єкта господарювання штрафні санкції у разі надходження до контролюючого органу декларації з податку на прибуток в електронному вигляді за неправильним ідентифікатором форми (не з вини суб’єкта господарювання) та як виправити зазначену помилку?

Платники податку на прибуток, для яких базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік, подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств з ідентифікатором форми за реєстром ДФС — J0108102.

Якщо не з вини платника до контролюючого органу податкова декларація з податку на прибуток замість ідентифікатора форми J0108102 (базовий звітний період рік) надходить за формою J0100114 (базовий звітний період квартал) штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності не застосовуються.

При цьому для підтвердження правильного значення ідентифікатора форми за реєстром ДФС при відправленні податкової декларації з податку на прибуток платник податку має право подати копію відповідної декларації на паперових носіях особисто або уповноваженою на це особою.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 102.25Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль