Нарахування відпускних переведеному працівнику

7 червня 2016 585
У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за не використані ним дні щорічним відпусток за його бажанням може бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник.

При цьому, як повідомляють фахівці Мінсоцполітики, до стажу роботи, що дає право на відпустку, зараховується час, за який працівник не використав відпустку за попереднім місцем роботи.

Розрахунковий період для обчислення відпускних або компенсації за невикористану відпустку після переведення на нове місце роботи визначається за новим місцем роботи. Для визначення суми відпускних середню заробітну плату обчислюють із виплат за останні 12 місяців. Якщо працівник відпрацював менше 12 місяців — то з виплат за фактично відпрацьований час. Коли у працівника немає розрахункового періоду, то розрахунки проводять із встановленого йому посадового окладу.

При цьому за надання відпустки на новому місці роботи дні щорічної відпустки, яка надається за період роботи на попередньому місці роботи, оплачують із суми компенсації, яка перерахована на нове місце роботи.

Якщо компенсація за невикористану відпустку була нарахована та з неї сплачено ЄСВ на попередньому місці роботи, а виплачена на новому місці роботи, то за новим місцем роботи під час обчислення лікарняних її не враховують.

Лист Мінсоцполітики від 25.11.2015 № 1531/13/84-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль