Реєстраційні дії та звільнення від орендної плати в зоні АТО

7 червня 2016 224
Законодавець заборонив проведення реєстраційних дій, пов’язаних зі зміною складу засновників (учасників) та керівників юридичних осіб, що знаходяться в населених пунктах, на території яких органи держвлади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на період проведення АТО.

Перелік таких населених пунктів затверджує та забезпечує своєчасну актуалізацію Кабмін.

Водночас проведення зазначених вище реєстраційних дій дозволено під час проведення АТО в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на території яких українська влада здійснює свої повноваження. Але лише за умови, що документи для держреєстрації відповідних змін подають у паперовій формі особисто засновники (учасники) та керівник такої юридичної особи.

Згідно з урядовими переліками неконтрольованих українською владою населених пунктів суб’єктів господарювання в таких пунктах звільнять від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності.

Крім цього, суб’єктам господарювання передбачено скасувати орендну плату за користування державним та комунальним майном, розташованим у населених пунктах згідно з переліками КМУ.

Відповідні зміни внесено до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII і діють вони з 08.06.2016.

Закон України від 17.05.2016 № 1365-VIIIПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль