Реквізити в касовому чеку

6 червня 2016 917
За інформацією податківців, якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації наданої послуги, перевищує 100 грн., окрім друку РРО видаткового чеку, складається акт видачі коштів.

В останньому, зокрема, обов’язково зазначаються відомості про товар (послугу), сума виданих коштів, номер, дата і час видачі фіскального касового чека на товари (послуги), який підтверджує купівлю товару (послуги) та який зберігається протягом трьох років. Тобто у випадку складання та зберігання відповідного акта із зазначенням інформації про товар (послугу), що було повернуто, у фіскальному касовому чеку видачі коштів можна зазначати лише назву операції виплати без назви товару (послуги).

Якщо правилами (регламентом) отримувача коштів передбачено більш повну ідентифікацію особи, яка переказує кошти через ПТКС (ПІБ, номер договору, реєстраційний код тощо), то кожний реквізит (ідентифікаційна інформація) у касовому чеку ПКТС друкується з окремого рядка. Перед кожним реквізитом друкується його найменування. Також у касовому чеку обов’язково зазначається, що оплату переказу коштів здійснено із використанням електронного платіжного засобу (платіжної картки). Оскільки при цьому взаєморозміщення написів та даних на полі документа є рекомендованим, то взаємне розташування рядків із відповідними реквізитами касового чека визначається виробником касової техніки.

У разі доопрацювання існуючих моделей і модифікацій РРО виробники мають змогу передбачити розміщення додаткових обов’язкових реквізитів касових чеків у доцільному з їхньої точки зору порядку. При цьому друк обов’язкових реквізитів касового чека у рядках коментарів (коли друк рядка починається символом #) нормами законодавства не передбачено.

Лист ДФС від 02.06.2016 № 12039/6/99-99-22-07-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль