Уточнено процедуру розгляду скарг у сфері держреєстрації

6 червня 2016 143
Окремих змін зазнав Порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затверджений постановою КМУ від 25.12.2015 № 1128.

Передбачено можливість скаржника відкликати подану скаргу на рішення, дії або бездіяльність держреєстратора, суб’єкта держреєстрації на будь-якому етапі її розгляду. У такому випадку скарга залишається без розгляду.

Крім цього, переглянуто способи повідомлення суб’єктом розгляду скарги осіб, запрошених до такого розгляду, про час і місце розгляду скарги:

  • телефонограмою (якщо номер телефону зазначено у скарзі);
  • шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Мін’юсту;
  • засобами електронної пошти (якщо адресу електронної пошти зазначено у скарзі та/або інших документах що додаються до скарги).

Особам, запрошеним до розгляду скарги по суті (крім скаржника), не пізніше ніж за день до розгляду скарги надаються копії скарги та додані до неї документи.

У разі повідомлення скаржником та/або його представником, іншими учасниками у розгляді скарги про наявність судового спору між тими самими сторонами, з того ж предмета, з тих же підстав, про які зазначено у скарзі, вони мають надати ще й копію відповідного рішення суду.

Постанова КМУ від 01.06.2016 № 345Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль