Передача алкоголю за договорами зберігання — реалізація підакцизних товарів

3 червня 2016 78
Передача алкогольних напоїв за договорами зберігання є реалізацію підакцизних товарів і, відповідно, є об’єктом оподаткування акцизним податком, стверджують податківці.

У свою чергу не є об’єктом оподаткування внутрішнє переміщення алкогольних напоїв у межах одного складу з дотриманням вимог пункту 14.1.6 Податкового кодексу України щодо визначення акцизного складу.

Окремо податківці висвітлили деякі аспекти звітування про виробництво й обіг алкогольних напоїв.

У разі якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, алкогольні звіти (№ 1-ОА та № 2-РС) заповнюють у цілому щодо підприємства з урахуванням усіх структурних одиниць. При цьому зберігач відображає обсяги продукції у графі 3 «залишок продукції на початок звітного місяця» та графі 12 «залишок продукції на кінець звітного місяця» звіту № 1-ОА, а поклажодавець у графі 14 «примітки» звіту № 2-РС зазначає обсяги алкогольних напоїв, які передані на зберігання.

У графах 1-9 додатка 3 до Декларації акцизного податку декларують оподатковувані обороти, які фактично відбулися у звітному періоді з урахуванням чинних на цей період ставок акцизного податку.

Тобто дані декларації акцизного податку за відповідний податковий період у частині реалізованої продукції мають дорівнювати обсягам звітів № 2-РС та № 1-ОА.

Лист ДФС від 25.05.2016 № 11456/6/99-99-12-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль