Яку інформацію включати до алкогольної звітності

3 червня 2016 303
Фахівці ДФС роз’яснили деякі особливості заповнення алкогольної звітності.

Так, у звіті № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв» фіксується реалізація алкогольних напоїв (в т. ч. виноматеріали) лише власного виробництва. Тобто вироблені та реалізовані на підставі ліцензії на виробництво алкогольних напоїв. Водночас сюди не вносять алкогольні напої (вина), придбані суб’єктом господарювання, що має ліцензію на виробництво алкогольних напоїв, у інших виробників і реалізовані таким суб’єктом третім особам. Така інформація відображається у звіті № 1-ОА. Однак у разі використання придбаного виноматеріалу у власному виробництві його необхідно включати до звіту № 2-РС.

До звіту № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» включають:

  • виноматеріали, придбані суб’єктом господарювання у виробників виноматеріалів і реалізовані таким суб’єктом третім особам;
  • алкогольні напої, прийняті суб’єктом господарювання на комісію від виробників або реалізовані суб’єктом господарювання третім особам, якщо ці алкогольні напої були прийняті на комісію таким суб’єктом від виробників або реалізовані суб’єктом господарювання третім особам.

До звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» вносять алкогольні напої:

  • власного виробництва, реалізовані суб’єктом господарювання — виробником у власному роздрібному магазині;
  • реалізовані суб’єктом господарювання у роздрібній мережі, якщо ці алкогольні напої були придбані на комісію таким суб’єктом від виробників.

Причому реалізація алкогольних напоїв за договором комісії комісіонером та комітентом здійснюється на підставі ліцензій на певний вид господарської діяльності.

Лист ДФС від 17.05.2016 № 10689/6/99-99-12-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль