Перереєстрація РРО в разі перейменування вулиці

1 червня 2016 211
З позиції ДФС, якщо органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування прийняли рішення про перейменування вулиці чи інших топонімів (географічних назв), внаслідок чого змінюється адреса господарської одиниці, власник відповідного приміщення має привести свої установчі документи у відповідність до закону.

Після внесення змін до документа на право власності чи іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, має бути проведена перереєстрація РРО.

Зокрема, у разі зміни даних щодо правовстановлюючих документів суб’єкта господарювання, які зазначають у реєстраційному посвідченні, такий суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни, подає до органу ДФС за місцем реєстрації РРО реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» із зазначенням причини перереєстрації та реєстраційне посвідчення.

До того ж податківці зауважили, що законодавством не встановлено кінцевих термінів внесення змін до правовстановлюючих документів. Як і не встановлено відповідальності суб’єктів господарювання в разі невнесення змін до правовстановлюючих документів, зокрема й до документа на право власності чи іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де використовуватимуть РРО.

Лист ДФС від 13.04.2016 № 8277/6/99-99-22-07-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль