Строки заявлення кредиторами вимог до банку-банкрута

31 травня 2016 254
Лише протягом 30 днів із дня опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку кредитори мають право заявити Фонду гарантування вкладів фізосіб (далі — Фонд) про свої вимоги до банку.

Оскільки перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок, то і вимоги кредиторів прийматимуть з дня наступного після опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку.

Після закінчення цих 30 днів, зі слів Фонду, він припиняє приймання вимог кредиторів.

З урахуванням того, що дія, для якої встановлено строк вчинення, може бути вчинена до закінчення останнього дня цього строку, то і останнім днем для заявлення таких вимог є останній день встановленого 30-денного строку.

Проте якщо останній день визначеного строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

Лист Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 25.05.2016 № 27-24709/16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль