Для формування податкового кредиту оформляти електронну МД на папері не обов’язково

23 травня 2016 72
При митному оформленні товарів з використанням електронної митної декларації (МД) для формування податкового кредиту оформлення електронної МД на паперових носіях не обов’язкове, стверджують фахівці ДФС.

Власне електронна МД вважається оформленою за наявності внесеної до неї посадовою особою митного органу, що завершила митне оформлення, за допомогою автоматизованої системи митного оформлення відмітки про завершення митного оформлення та засвідчення такої декларації власним ЕЦП відповідного митника.

Оформлена в такий спосіб електронна МД перетворюється у візуальну форму, придатну для сприйняття її змісту людиною, у форматі, що унеможливлює у подальшому внесення змін до неї, засвідчується ЕЦП посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення, та надсилається декларанту.

За письмовим зверненням осіб та у випадках, передбачених законодавством, митний орган засвідчує копії оформлених електронних МД на папері — візуальне подання на папері оформленої митним органом електронної МД, відображеної у форматі .xps.

Засвідчення здійснюється шляхом проставлення посадовцем митного органу у верхній частині лицьового боку кожного аркуша роздрукованої на папері копії електронної МД відмітки «Копія. Згідно з оригіналом», особистого підпису, ініціалів і прізвища, дати засвідчення копії та відбитка особистої номерної печатки.

Лист ДФС від 05.05.2016 № 10102/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль