Пасивні доходи неприбуткових організацій не оподатковують

18 травня 2016 1183
Податківці нагадали, що пасивні доходи у вигляді відсотків від депозитного вкладу, отримані житлово-будівельними кооперативами, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток.

Однак за умови, що ці доходи (прибутки) будуть використані такими підприємствами винятково для фінансування видатків на їх утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених їх установчими документами.

У разі недотримання неприбутковою організацією вимог цільового використання доходів така організація зобов’язана буде подати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, та зазначити суму самостійно нарахованого податкового зобов’язання з податку на прибуток. Таке податкове зобов’язання розраховують із суми операції нецільового використання коштів.

Також податківці нагадали, що неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи у відповідність до норм пункту 133.4 Податкового кодексу України, після 01.01.2017 будуть виключені контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 16.05.2016 № 10830/10/26-15-12-05-11Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль