Перевірка дотримання митного законодавства: права перевіряльників

17 травня 2016 60
ДФС відзначила закріплене законодавством право органу доходів і зборів самостійно класифікувати товари у разі, якщо під час митного оформлення товарів або після нього виявлено порушення правил класифікації товарів.

Йдеться про право змінювати класифікацію в товарній підкатегорії за митними деклараціями. При цьому рішення щодо правильності визначення заявлених у митних деклараціях кодів товарів згідно з УКТЗЕД окремими документами не оформлюють. Лише фіксують в акті про результати перевірки.

Власне результати перевірок оформлюють у формі акта або довідки (в двох примірниках), що підписують посадові особи органів доходів і зборів, які проводили перевірку. Акт (довідка) реєструється в органі доходів і зборів протягом 10 робочих днів з дня, що настає за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку, та протягом трьох робочих днів після реєстрації вручається для підписання керівнику підприємства (уповноваженій ним особі)/надсилається підприємству.

Разом з тим не передбачено можливості перенесення законодавчо встановлених термінів складення, реєстрації та вручення (надсилання) акта перевірки або визнання його недійсним у разі відсутності підпису окремих посадових осіб, які проводили перевірку, зокрема, у випадках їх відпустки, звільнення, перебування на лікарняному тощо.

Лист ДФС від 05.05.2016 № 10088/6/99-99-14-03-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль